Аудіоказка – мультик на слух!

 Прослуховування аудіокнижок – чудовий варіант дитячого дозвілля, яким батьки часто нехтують. А дарма! 


Адже аудіокнижка – це озвучений літературний твір (казка, оповідання тощо) або аудіоспектакль, у якому беруть участь професійні актори. Звукорежисер додає спецефектів: голоси тварин, шум води, стук у двері тощо. Композитор пише спеціальний музичний супровід. Отак і виходить цілісна дитяча аудіокнижка, яка цілком може замінити мультик і в дечому навіть краща за нього.

Коли дитина сприймає казку на слух, у неї розвивається фантазія – усі «кадри» треба уявляти самому. Часто малюки просять вмикати улюблену казку знову й знову, хоча чули її вже стільки разів, що фактично знають напам’ять. У жодному разі не відмовляйте дитині в такому задоволенні – нехай слухає! Повторення певних дій чи обрядів сприяє створенню відчуття комфорту у дитини.

Крім фантазії, аудіокнижки розвивають пам’ять, правильну вимову, музичний слух. Деякі батьки розповідають, що їхні дітлахи ставлять за мотивами улюбленої аудіоказки цілі міні-спектаклі. Тож і акторсько-режисерські здібності теж розвиваються!

А ще аудіокнижка – чудовий вихід, коли крихітка хворіє й мусить лежати в ліжку. Адже в батьків немає часу постійно бути поруч і читати, а безперервний перегляд мультфільмів – не найкращий варіант для зору. Натомість казочка з приємним музичним супроводом потішить і розважить хворого малюка. А гарний настрій – перший крок до швидкого одужання!
  

Остання зміна: неділя, 8 липень 2018, 18:20